Timeline Movie Maker

Timeline Movie Maker

Zamień Oś czasu na Facebooku w film o Twoim życiu

Zalety

  • Świetny efekt
  • Możliwość wybrania ścieżki dźwiękowej

Wady

  • Filmiku nie można wyeksportować
  • Ograniczone możliwości edycji
  • Gotowy filmik bardzo długo się ładuje

Dobry
7

Timeline Movie Maker to darmowa aplikacja online, pozwalająca stworzyć krótki film z zawartości naszej Osi czasu, w serwisie Facebook. Powstałe w ten sposób video jest bardzo efektowne.

Timeline Movie Maker wymaga połączenia się z kontem na Facebooku i umożliwienia aplikacji dostępu do naszych danych. Po wykonaniu powyższych czynności rozpoczyna się automatyczny proces tworzenia filmu z Osi czasu na Facebooku. Aplikacja pobiera zdjęcia, filmy i nasze zameldowania z Osi czasu i prezentuje je w formie dynamicznej animacji, wyglądającej jak film.

Efekt uzyskany za pomocą Timeline Movie Maker jest całkiem spektakularny. Zdjęcie, filmy oraz wydarzenia są dobierane losowo. Po obejrzeniu gotowego już filmiku możemy cześć z nich zmienić, ale jest to proces dość żmudny i nie dający nam pełnej dowolności. Bardzo prosto możemy za to zmienić ścieżkę dźwiękową. Do wyboru jest kilka utworów dostosowanych do różnych nastrojów.

Film z Osi czasu, przygotowany w Timeline Movie Maker możemy opublikować na Facebooku. Niestety ładuje się on bardzo długo, co może zniechęcić część znajomych. Nie ma możliwości wyeksportowania filmu, ani zapisania go na dysku.

Jeśli pragniesz stworzyć ciekawy filmik z Osi czasu na Facebooku, koniecznie wypróbuj Timeline Movie Maker. Uzyskane za jego pomocą efekty są znakomite i pomimo ograniczonych możliwości, warto wypróbować tę aplikację online.

Najczęściej pobierane Blog na web-apps

Więcej
Timeline Movie Maker

Wypróbuj

Timeline Movie Maker

Opinie użytkowników o Timeline Movie Maker